блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

За 2 хвилини до знахідки ціною $8977. Випадковості копа

Сьогодні вночі, один копач став багатшим на $8977. І коли кажуть, гроші не роблять щасливим… Мені здається, це говорить або жебрак, або людина з диваном грошей. Обидва варіанти дають посил – Навіщо тобі гроші? Працюй, жри, бухай, помри. Допоможе тільки випадок.

za-2-minuty-do-naxodki-cenoj-8977-sluchajnosti-kopa-1

Стежив на аукціоні за черговим лотом-Копана знахідка, золота монета Ауреус Гостіліана. Для мене лот був цікавий тим, що за останні кілька днів це вже другий помітний Ауреус. Куплять і другий за дорого, або прокотять в Півціни?

За 2 хвилини до закінчення торгів, згадав історію мого колишнього напарника. В його жадобі копати, мотивації вистачало на десятьох. А результат… Судіть самі.

za-2-minuty-do-naxodki-cenoj-8977-sluchajnosti-kopa-2

Дзвонить мені напарник, з проханням позичити йому велосипед. Каже, немає грошей на бензин, хочу поїхати на точку спочатку на електричці, потім на вело (в цілому, за 100 км від міста). Питаю, що за точка? Може почекаєш до вихідних, поїдемо разом?

Ні, каже. Мені сон приснився, треба їхати сьогодні. Бензину немає, грошей немає, дай велосипед…

za-2-minuty-do-naxodki-cenoj-8977-sluchajnosti-kopa-3

Того дня, напарник повернувся з копа порожній. Повний нуль, крім шматка незрозумілого облому з металлопластики. Повертатися на цю точку, напарник більше не збирався… Поки не відмив облом. На ній виявилися незрозумілі візерунки, імовірно старовинні. Візерунки дали сили напарнику повернуться на точку копа.

І знову весь день без знахідок. Під вечір, повертаючись до залізничної станції іншим шляхом (до речі, я теж намагаюся заходити і виходити різними шляхами) – запримітив напарник характерні ямки, квадратні, неглибокі, на штик лопати. Часу перевіряти точку вже не було.

100 км, добиратися важко, два копа без знахідок. Навіщо туди їхати в третій раз? Напарник повернувся, і підняв свою удачу. На диван грошей знахідка не потягнула, але в національній валюті маленький кейсик є.

З тих пір пройшло кілька років. Напарник благополучно спустив гроші на битовуху. Сидимо, бухаємо, і я вирішив його підколоти – А ти велосипед собі купив? Або як і раніше чекаєш коли з’являться гроші на бензин? Та не, каже, до вело якось руки не дійшли. А з машиною ти вгадав, якраз стоїть суха. Ти коли на коп їдеш? Може і мене з собою візьмеш?

za-2-minuty-do-naxodki-cenoj-8977-sluchajnosti-kopa-4

На фото знахідка Ауреус Гостилиана. Продана копачем сьогодні вночі на аукціоні Віоліті. Ціна знахідки $8977. Оригінал лота – тут.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина