блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Залізний болт на котушці металошукача. Відео

На мд форумі стверджують, що на котушку металошукача можна поставити металевий болт… Відсікти його дискримінатором і спокійно вести пошук. Те, що болт можна “прибрати” з відгуку це зрозуміло. А як же режим пинпоинт? Та й взагалі, ходити з маскуючої перешкодою – щось має бути не так.

Зараз на копі кожен день, і перевірити це справа кількох хвилин. Дивимося відео – що буде якщо на котушку металошукача поставити металевий болт.

Я б все одно не став би так ходити. Обговорили це в компанії… Якщо зламався пластиковий болт на копі, простіше заколхозить тимчасове рішення. Приклади з практики:

1. Наш товариш за 15 хвилин вирізав подобу болта з гілки ліщини. Підібрав по товщині гілку. При цьому з однієї сторони була обрізана “рогатка”, типу обмежувача. З іншого (звичайним ножем) нарізав різьбу і прикрутив старої пластикової гайкою. Вистачило на 2 копа.

2. В такій же ситуації. Товариш просунув товсту стяжку у вуха котушки (одягненою на штангу), затягнув. Котушка вже трималася, але при цьому жахливо бовталася. Загнав в отвір обрізок палиці, який став типу втулкою. Рішення вистачило до кінця дня, потім довелося підібрати “втулку” більш підходящу (щоб котушка і не бовталася, і могла змінювати кут атаки). Найголовніше коп не перервався, зламаний болт дрібниця ))

Фото тіста ))

zheleznyj-bolt-na-katushke-metalloiskatelya-01

zheleznyj-bolt-na-katushke-metalloiskatelya-02

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина