блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Захист котушки. Колгосп від новачка (жах!)

Дивимося фото, після першого копа Новачок вирішив для Minelab X-Terra 305 зробити захист на котушку з гофрованого шланга пральної машини. Нерозумно? Захист на його котушці і так була. До того ж він збільшив вагу своєї рідної котушки, яка славиться своїми ненадійними вушками. Виходить що Новачок в надії захистити свою котушку, ще більше збільшує шанс її вбити.

Як описує сам Новачок… Після першого копа зі своїм Minelab X-Terra 305, на котушці якого вже була рідна захист, перейнявся безпекою котушки (на копі пару раз стукнув про цегла). Пішов у госптовари і купив гофрований шланг від пральної машини.

zashhita-katushki-kolxoz-ot-novichka-01

Типу так буде спокійніше. Але ж це жах! Насамперед тому, що він цим рішенням не збільшив строк служби своєї котушки… Він її навпаки зменшив.

zashhita-katushki-kolxoz-ot-novichka-02

Вуха рідних котушок Minelab X-Terra дуже слабкі. Вони і так з часом розвалюються. Якщо збільшити вагу котушки, зламаються вуха ще швидше.

Після таких рішень, ще раз розумієш що Новачок на старті і без камрада, що лотерея… Або прилад ушатает, або згасне бажанням так і не отримавши своїх перших знахідок. Все не виходить з голови Новачок, примотавший до палиці пинпоинтер, і раділи першому знайденому шмурдяку.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина