блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Здивувала глибина котушки снайпер. Відео

Яка глибина біля котушки снайпер? До вчорашнього дня був впевнений що 5-ти дюймова котушка глибиною здивувати не зможе, монету максимум до 25 сантиметрів. Причому ніколи не вважав це недоліком, вважав що так і повинно бути. Плюси котушок снайпер в іншому… І тут вилізла підкова, яка змусила мене зробити цей тест. Майже без цифр, просто виправити свої помилки.

Дивимося відео, тест глибини Makro Racer з 5-ти дюймової котушкою снайпер на два п’ятака.

Звідки моє оману… Найбільший досвід з котушкою снайпер, я отримав в 2009 році. До мого Garrett ACE 250, дістався з нагоди фірмовий снайпер. І глибина була дуже маленька, з цією котушкою я реально копав совком. Досвід з іншими мд+снайпер був епізодичний, і приводу змінити своєї думки не давав… До вчорашнього копа.

З приводу мого тесту глибини… Я досі не сприймаю всі ці тести глибини. Монет в повітрі немає, і грунти бувають різні. Будь-який тест можна оскаржити по безлічі параметрів. Вологість, температура, швидкість проводки, станом монет, паралельність котушці, глина-чорнозем-пісок – кожен з цих параметрів легко дає +\- сантиметр. А раз так, значить я все сприймаю категоріями. Цей тест говорить тільки про одне – котушка 5 Makro по повітрю бачить обидва п’ятака більше 30 см (хоча я завжди вважав що для котушки 5 дюймів межа 25 см, виправив категорію в своєму мозку).

Додам. Те, що називає котушкою снайпер MarsMD (10×6 Sniper), я такою не вважаю. Так, котушка нормально рулить на ділянках з високою концентрацією цілей. Але для мене котушка снайпер, це розміри до 6 дюймів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина