блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Жетон графського лісника. Несподівано дорогі знахідки

Пам’ятайте кокарду двірника за $264? Кокарди і жетони не завжди прості знахідки. На Виолити копач продав жетон графського лісника за $900. Знову відзначився Garrett ACE 250. Дивимося фото, несподівано дорога знахідка – двухгербовый жетон графського лісника.

Жетон графського лісника – $900

zheton-grafskogo-lesnika-neozhidanno-dorogie-naxodki-01

Звідки графи? У визначенні знахідок такого типу, головне питання – чий герб. Якщо герб відомий, ціна знахідки автоматично зростає… Мені завжди представляється історія, коли новий власник жетона розшукує нащадків, і перепродує знахідку за величезні гроші. Бред звичайно. Може нащадки графа зараз в наливайчиках сидять, і не проти самі продати кілька своїх речей, за чарку-другу. А нащадки лісника навпаки, сплять на шовку, обідають в тиші.

А якщо їм, нащадкам лісника, такі жетони треба продавати? Сказати так – або ти купуєш, або всі дізнаються про твоє минуле ))

zheton-grafskogo-lesnika-neozhidanno-dorogie-naxodki-02

В цій знахідці, нащадком може бути багато – на жетоні два герба. Імовірно, цей шлюбний варіант двох гербів, і підняв ціну жетона.

zheton-grafskogo-lesnika-neozhidanno-dorogie-naxodki-03

Знахідку виявив металошукач Garrett ACE 250. Матеріал – мідь, бронза. Знахідка була продана на аукціоні Виолити за $900,5.

Ще з несподівано дорогих знахідок – кокарда двірника за $264. Більше знахідок завжди знайдете тут. Заряджаємося силами, і рушаємо на свій щасливий коп. Там чужі копають наші знахідки. Це неправильно. Доброго копа всім!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина