блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Жетон НКВТ СРСР ціна $ 2321. Незвичайні дорогі знахідки

Жетон для торгового апарату часів СРСР проданий на Виолити за $2321. Проста латунна болванка з написами. Побувала в руках сотень роботяг, для яких така сума реальний джекпот. Дивимося фото, жетон НКВТ СРСР за ціною золотої знахідки.

zheton-nkvt-sssr-cena-2321-neobychnye-dorogie-naxodki-1

У середині 50-х років, в СРСР почали масово вводити торгові апарати. Газовані напої, пиво на розлив, молоко, гарячу каву і чай, бутерброди, морозиво, сосиски, сигарети, і багато іншого.

Існувало два види автоматів-працюючі на монетах, і жетонах. Перший тип безумовно зручніше. Але в той час існувала проблема низької купівельної спроможності монет. Це коли для покупки необхідного товару, монет треба багато.

Наприклад, ціни торгового апарату того часу. Сигарети з фільтром другого сорту – 60 копійок. Сигарети з фільтром першого сорту – 70 копійок. Тістечко – 20-45 копійок. Порція одеколону – 15 копійок (останнє жесть, згоден).

zheton-nkvt-sssr-cena-2321-neobychnye-dorogie-naxodki-2

Крім низької купівельної спроможності монет, додавалася й інша проблема-монето приймачі механічні. Надійної технології визначати номінал монет, в СРСР не було. Під цю тему, навіть існував проект грошової (монетної) реформи. Планувався випуск монет з різних металів, і розширення монетного ряду. Судячи з того, що ми не побачили монет 2,3 і 5 рублів, Монетна реформа СРСР для торгових апаратів не трапилася.

Зате, торгові апарати відмінно працювали на дешевих (у собівартості) жетонах. Типу таких, як фото. Тоді було дешево, зараз дорого.

Жетон НКЗТ СРСР №2 з жвавою торгівлею (184 ставки), проданий на Виолити за $2321. Ось такі бувають дешеві жетони. Всім вдалого копа на вихідних!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина