блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Життя до-після XP Deus. Історія металошукачів

Рік тому мене займав дивний факт – чому металошукачі XP не продаються в найбільшому МД магазині світу, Kellyco. Хочете дізнатися, що мені відповіли в Kellyco? Приїжджай до нас, ми тобі розповімо особисто. Я злякався, раптом пекельна таємниця… розкажуть, і більше не побачу сонця.

Прямо зараз виробник Minelab намагається задушити іншого виробника – XP Metal Detectors. За французьке горло хочуть потриматися не тільки австралійці. За чутками, до справи приєднався американський виробник Whites. Буде третім. Як все почалося…

1982 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-01

Француз Алан Любе (Alain Loubet) зі своїм братом купили свій перший металошукач. І… стали копачами. Класичний початок для правильного виробника. Так само з’явилася компанія Garrett. А наприклад у Minelab, такого початку немає.

Шлях копача у кожного свій, але варіантів насправді небагато. Наприклад… Варіант 1, роками ходити з одним і тим же детектором, постаріє разом і (далі ви знаєте). Варіант 2, шукати кращий детектор, чекати новинки, купуючи і пробуючи будь-який доступний.

З історії виробника XP, Алан скуповує все що пищить на метал, чекає новинки, відчуває, вигадує проекти, знову скуповує. Я не дарма приписав ‘з історії виробника’. У будь-якого бренду повинна бути ‘історія’. Якщо її немає, значить треба вигадати. Правда це, або придумано-вирішувати вам. (Насправді, Алан торгував тазиками на місцевому базарі. Зібрав грошей. Вклав в інтерес. Пішло виробництво. Таке можливо, але копачам про це краще не знати.)

1998 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-02

Через 17 років, компанія XP Metal Detectors випустила свої перші металошукачі – в звичайному будинку, зібрані вручну. Прибуток з перших продажів вкладений в найм співробітників.

2000 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-03

Ще через 2 роки, з’явився перший помітний детектор – XP Adventis. Для 2000 року, металошукач був дійсно крутий. Глибина, здатність працювати за історичними знахідками. У цьому ж році, продажі металошукачів XP вийшли за межі Франції, з’явилися перші європейські дилери.

2001 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-05

У виробника XP з’явилися нові металошукачі – XP ADX 100 і XP ADX 200. Цікаво, які моделі послужили прототипом для тодішніх новинок?

2003 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-06

У виробника XP чергова новинка – металошукач XP Gold Maxx Power. Плюс, XP викотила відразу 6 нових котушок.

2004 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-07

За словами виробника, саме в 2004 році закладена основа майбутньому фавориту, металошукачеві XP Deus-з’явилися бездротові навушники XP WS1 і XP WS3. Існуючі моделі переведені на підтримку бездротових навушників.

Цей факт заслуговує на увагу. Справа в тому, що судові претензії Minelab до металошукача XP Deus, грунтуються на патенті, поданому в 2004 році, і зареєстрованому в 2007. Для XP важливо дати посил, типу ми були першими.

У тому ж 2004 році, лінійка металошукачів XP отримала новинки – XP GMaxx 2 і XP Adventis 2. Обидва металошукачі досі у продажу (12 років!).

Плюс, виробник XP встановив власну лінію виробництва пластикових деталей. Це до питання, чому металошукачі XP не китайські.

2008 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-08

Металошукач XP Deus вже працює як прототип, і виступає на практичних тестах. Перші випробування показали – детектор божественний.

2009 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-09

Продажі XP Deus стартували в 2009 році. Легкий, швидкий, наворочений, бездротовий. Називати металошукач, якому 7 років найсучаснішим… У чому магія XP Deus сьогодні?

2011 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-10

XP переїжджає на нове виробництво в Тулузі (Франція). Плюс, в Америці (USA) з’явився офіційний представник – Detector Electronics Corp. Але продажі в Америці стартували з 2012 року.

З тих пір, до середини 2016 року – з виробником нічого істотного не відбувалося. Пара нових котушок, кілька аксесуарів, новий варіант бездротових навушників.

2016 рік

zhizn-do-posle-xp-deus-istoriya-metalloiskatelej-11

Виробник так і не запустив у продаж (обіцяну роком раніше) глибинну насадку XP Deus. Зате показав новий пинпоинтер XP MI-6 (також анонсований роком раніше). Чи є пінпоінтер у реальному продажі, я не знаю.

Плюс, XP викотив дві нові котушки 22.5 HF – для пошуку золота. Відразу за цим анонсом, виробник Minelab подав на виробника XP в суд.

А що XP? Відразу за поданням Minelab в суд, XP показав свій новий (нібито новий) металошукач – DEPER DPR 600.

Історія виробника XP Metal ще не закінчилася, просто його трохи ковбасить. Ваша думка, вибереться XP, або потоне в канаві?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина