блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Жорсткий кейс для металошукача. Фото

На минулих вихідних наш товариш по копу зламав підлокітник AT PRO… в рюкзаку. По-перше, це супер невезіння, приїхати на коп і побачити що шукати ти не можеш. По-друге, металошукач був у рюкзаку, а це завжди давало впевненість у цілості приладу. Самі винні, закинули в багажник 5 рюкзаків.

Перейнявся жорстким кофр або кейсом для металошукача. Є спеціальні, універсальні і кофр для музичних інструментів ))

Як зламали підлокітник… Самі винні, важкі рюкзаки (плюс лопати), супутнє барахло у вигляді столика-стільчиків. Їзда по пересіченій місцевості (в багажнику все стрибає). Результат, один з приладів опинився під низом, і не витримав.

Я то все одно на коп їжджу на своїй машині, або гостем на чужій. В моєму варіанті, заради збереження приладу готовий використовувати хоч валізу… Пошукавши що використовують інші, зрозумів що “валіза для металошукача” це реальність ))

hard-case-for-metal-detector-01

Найдорожчий варіант, ціна під 200$… Я такий для себе не потягну. Особисто я бачу в ньому великий плюс (крім жорсткості, відсіків) – той же CTX 3030 міститься в ньому в зібраному вигляді.

hard-case-for-metal-detector-02

Варіанти трохи дешевше, до 150$. Все одно дорого, але тут приходить розуміння – можна брати будь-який відповідний кейс (навіть дерев’яний ящик), з поролону вирізаються посадочні місця під металошукач, обвіс і т.п.

hard-case-for-metal-detector-03

hard-case-for-metal-detector-04

hard-case-for-metal-detector-05

Як варіант закидати металошукач в ящик насипом… Я на цьому фото не бачу ніяких кріплень. Якщо їх не буде, навряд чи детектор буде в повній цілості (хіба що на полиці зберігати в такому кейсі).

hard-case-for-metal-detector-06

hard-case-for-metal-detector-07

Загалом якщо робити все не колгоспно з грошима. Ідеальне рішення жорсткі кейси Пелікан (або їх альтернатива). Вибирається розмір і в готовому поролоновом наповненні вирізаються потрібні розміри під свій металошукач.

hard-case-for-metal-detector-08

hard-case-for-metal-detector-09

Дорого все таки цей Пелікан варто, і альтернатива не дешева. Спробую спочатку пошукати товстий поролон, і заколхозить у вже існуючих кейсах (наприклад ящик для інструментів). Якщо вийде не зовсім ганебно, викладу фото тут ))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина