блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Зміни в котушках Nel. Фото

Нарешті виробник Nel запулил які-ніякі новини… Блозі почали сприймати як рупор Mars MD. Це не так. Я нічого не продаю і до виробників не прив’язаний. Пишу все, що має значення для копательского справи. І якщо Марс МД феєрить новинами, значить згадок буде більше про нього.

Котушки Nel стали трохи іншими… Новий захисний ковпачок. З котушками в коробку стали закидати ущільнювальні гумки. Як ці гумки актуальні для Fisher/Teknetics! З металошукачем їх не дають.

Новий ковпачок Nel

До цього на котушках Nel стояв захисний ковпачок роз’єму дроти, по типу завинчивающееся кришки. Виглядав він так…

(старий ковпачок Nel)
new-coil-nel-2014-02

Я ще раніше писав що ковпачок з різьбою на практиці не зовсім зручний. Коли його одягають? Після копа. А значить можливо руки вже задубіли, час підтискає, темніє… Всі ці моменти в кінці копа не розташовують до накручування чогось там. Тим більше різьблення на ковпачку входила в відповідь дуже туго (принаймні у мене на котушці). Багато, хто вважав що ковпачок все-таки краще одягти – насаджували його, а вдома вже перекручували.

Тепер новий ковпачок котушки Nel виглядає так. Простий, одягаються одним рухом пробки. А всі його захисні властивості збережені.

(новий ковпачок Nel)
new-coil-nel-2014-01

до Речі, прямий конкурент Mars MD цього літа теж ввів для своїх котушок захисний ковпачок (фото). Вони відразу зробили за типом шапки.

Гумові ущільнювачі котушки

Як я обурювався жадібністю виробників Fisher/Teknetics, не дають до своїх металошукачів гумові ущільнювачі на котушки… І чим більше по вазі котушка, тим потрібніше ці гумки.

new-coil-nel-2014-03

Без них, для того щоб котушка не бовталася, починаєш постійно підтягувати пластиковий болт… А це перший крок до того, що цей болт лопне (а тим більше Фішер-Текнитековский, він тонше інших).

Виробник Nel почав давати до своїх котушок такі гумові ущільнювачі. Дрібниця, але це реальна на користь для практики копа.

new-coil-nel-2014-04

Тепер в коробці з котушкою Nel така комплектація: котушка, захист на котушку, болт, стяжка, роз’єм з ковпачком, гумки ущільнення. За підсумком цю сама багата комплектація. Не вистачає тільки календарика з металошукачем і бабами (жарт звичайно) ))

Фото оновлень Nel взяті з блогу MetalDetect. Я особисто їх в руках не тримав, а продавці металошукачів їх викладають, значить, вони вже є в продажу.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина