блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідка ауреус Квиета $15640. Копаний джекпот

3 січня 2017 року, один копач став багатшим на $15640. Ви раді? Рік тільки почався, і рубрика знахідки 2017 відкривається цим позитивом, реальний копанный джекпот – ауреус Квиета. Дивимося фото дорогої знахідки, для сил на майбутній коп.

Коли римський імператор Валеріан I був захоплений царем сасанідів Шапуром I східна частина Римської імперії зазнала нищівної поразки. Шапур вторгся в Сирію, захопив Антіохію. Син Валеріана Галлієн обороняв Європу від безлічі племен, що розоряли навколишні землі.

У вересні 260-го року в Антіохії повстали легіони. Керівниками бунту стали Макріан Старший і префект преторія Калікст на прізвисько»Баліста”. Імператорами були проголошені двоє синів Макріана старшого-Макріан молодший і Квієт. Узурпаторам вдалося об’єднати під своєю владою більшу частину Східної імперії і нанести кілька поразок персам.

Однак, обидва Макріани, що вирушили в похід на Рим, зазнали поразки в Іллірії від легіонів Галлієна. Квиет і Калікст протрималися при владі ще вісім місяців, після чого були вбиті жителями Емеса (нині місто Хомс в Сирії), в якому ті ховалися від правителя Пальміри Одената, вірного імператору Галлиену.

Знахідка ауреус Квиета. Римський імператор III століття (260 — 261 рр.). Матеріал знахідки золото. Вага 4,37 грама. Саме ця монета серед колекціонерів досить рідкісна. Наприклад, такий ауреус Квіета є Британському музеї (в єдиному екземплярі). У торгах пройшло 84 ставки. Остаточна ціна $15640.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина