блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідка друк царя Соломона. Копач заарештований (+)

Одному Копачеві сильно пощастило, в горах з металошукачем знайшов бронзову печатку царя Соломона, золоті фігурки, книжки із золотими сторінками (реально сторінки із золота), всього 11 артефактів. При спробі вивезти з країни, копач був заарештований… Ви можете собі уявити подібне оголошення в інтернеті? Продам друк царя Соломона, єврейська, офіційно вважається загубленим артефактом. Сопуткою додаються книги з писанням по золоту і золоті фігурки. Або божевільний, або до вас вже їде поліція. Подивіться фото знахідок (вони того варті!).

Знахідка друк царя Соломона. Копач заарештований

Сільський передмістя міста Амасья на півночі Туреччини, центр провінції. З 281 року до н. е. по 183 рік до н. е .. грецька Амація майже центр Землі – столиця Понтійського царства. У 63 році до н. е. місто і царство були завойовані Римом. Як вам така точка копа?

У Туреччині коп з металошукачем не заборонений. Є обмеження по перевезенню і торгівлі різними історичними, археологічними, культурними цінностями. Простіше кажучи, копати можна, але якщо знахідки є – віддай державі або в музей.

Знахідка друк царя Соломона. Копач заарештований

Одному Копачеві зі знахідками пощастило, реально пощастило. Під котушку його металошукача потрапили:

1. Стародавня бронзова друк, належала царю Соломону (в ісламі Соломон шанується як пророк Сулейман). Згідно з історією легенд, ця печатка наділяла царя Соломона магічними вміннями. Наприклад, давала здатності розуміти мову тварин, або цар отримував владу над джиннами. Друк третього єврейського царя вважалася загубленою вже більше 500 років. Ну ось і знайшлася.

2. 5 невеликих книжок зі сторінками із золота. З цитатами з священної книги юдеїв Тори.

3. Золота фігурка у вигляді бика (той самий біблійний Золотий Телець?).

4. Два амулета з написами на давньоєврейському.

5. Дві абсолютно рідкісних стародавні рукописні Тори.

За описом поліції, у копача вилучено 11 безцінних історичних артефактів. Замість того, щоб здати знахідки державі або музею, як і годиться за законом. Цей копач зважився на контрабанду в Європу, з метою продати (за великі гроші?). Проте…

Знахідка друк царя Соломона. Копач заарештований

3 жовтня 2017 року в будинок до супер щасливого копача увірвалися співробітники жандармерії, і просто конфіскували всі знахідки. Копач очікує суду.

до Речі про ціни на ці історичні знахідки. Перше що зробила держава, широко висвітлило подію. Артефакти продемонстрували публіці, і відправили музей міста Амасьї. Де вчені історики винесли вердикт-знахідки настільки унікальні, що визначити їх вартість в грошових еквівалентах неможливо. Цікаво… За яку вартість їх можна було продати в Європі? Мільйон, два, три, десять?

Завтра вихідні, і всі пристойні люди поїдуть на коп. А ви там будете? У кого немає сил, заряджаємося – найкрутіші золоті знахідки копачів, гарантія сил і бажання на 200%. Удачі!

Оновлена інформація. Додано

Про царя Соломона, його справжні і підроблені артефакти.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина