блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідка: дуже дорогий радянський значок. Ціна $12857

Знак Перші Військово-топографічні курси, 1920 року. Значок не цілий, є втрати. Матеріал срібло. Сказати, що курсиський значок виглядає якось особливо-не можна. Принесіть на місцеву базарну скупку, добре якщо дадуть $5, або пачку сигарет… Подивіться на ці фото. Якщо вам коли-небудь попадеться такий артефакт, пам’ятайте, радянські значки бувають дуже дорогими. Цей знак був проданий на аукціоні Віоліті за $ 12857. І не просто продан, покупці за нього билися!

Артефакт Знак Перші Військово-топографічні курси, 1920 року (1920р). Матеріал срібло. Значок з утратами. Відсутні рідні накладки. Які, до речі, відіграють важливу роль у визначенні знахідки. Не всі фахівці однозначно визначили знак раніше радянський. Зроблені припущення, знак може бути прибалтійський або взагалі європейським.

Некомлект значка і відсутність однозначної інформації, не завадили продажам. Може тому і не було інфи, а всі фахівці кинулися торгуватися за рідкісний значок. Початкова вартість лота $0,04. У торгах брали участь 117 ставок. Ціна продажу $12857. Знак перші Військово-топографічні курси 1920 року проданий 26.08.2018 на аукціоні Віоліті.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина