блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідка куфічні дирхеми з захопливим місцем

Монстри копа стверджують, в лісі скарбів більше ніж на полі. З одного боку, цьому є підтвердження. З іншого, слово розорювання ніяк не підходить для лісу. Хочете подивитися незвичайний фото звіт по кладу куфічних дирхемів? З незвичайного в ньому місце. Вабливий.

Знахідка куфічні дирхеми з захопливим місцем

Знахідка скарб скарб куфічних дирхемів. Матеріал срібло. Імовірно, монети 8-9 століття нашої ери, епоха Саманідів.

Історія держави Саманідів дуже схожа на інші. Правляча династія, сини і онуки виють між собою за владу. Самарканд, Бухара, Північний Афганістан. В кінці 10 століття держави вже не існувало. Історія Саманідів у спадок лягла в основу Таджиків. Мавзолей останнього правителя Саманідів зберігся і до наших днів.

Знахідка куфічні дирхеми з захопливим місцем

В історії є багато непрямих зв’язків. Якщо їх знати, можна легко робити висновки. Наприклад, на території ходили срібні монети. Це означає те, що на цій території існувала торгівля. і чим більше монет, тим активніше була торгівля.

Держава Саманідів більше 100 років проіснувала без воєн, і в цей період зросла все-торгівля, реміснича справа, землеробство, наука, культура. Реальний золотий вік. У той час, коли в Європі не милися роками, у Саманідів вже були вчені математики, астрономи, географи, енциклопедії, і поеми.

Знахідка куфічні дирхеми з захопливим місцем

Саме у Саманідів зародилася унікальна технологія обробки Керамік, що дозволяла глазурувати і зберігати розпис після випалу. Знаєте, скільки зараз коштує глечик Саманідів 9-10 століть? Знайдіть цілий, і колекціонери стануть перед вами на коліна.

Що таке куфічні дирхеми? Серед куфічних монет, дирхеми найпоширеніші. Насправді, це звичайні срібні або золоті монети, на яких присутній куфічний шрифт. Особливий арабський шрифт, виконаний в декоративному монументальному стилі. Такі монети не рідкість. Наприклад, скарби куфічних дирхемів піднімають навіть у Скандинавії. В ті часи був великий дефіцит срібла, монети Азії використовувалися як розмінні, або переплавлялися у власні (подивіться супер дорогий Срібник Володимира, якраз той випадок).

Знахідка куфічні дирхеми з захопливим місцем

Збіг чи ні, майже відразу за падінням держава Саманідів, в Азії сталася Срібна криза-рудники розорялися і закривалися. Грошей немає, торгівля загасає, через 100 років Азія рушила підкорювати Русь і Європу, відбирати срібло і золото.

Знахідка куфічні дирхеми з захопливим місцем

Якщо вас коп заряджають виключно скарби – дивіться на ніч спеціальну рубрику скарби. Заряд гарантований на 200%.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина