блог металошукачі, пошук

Знахідка монета ціна $1,7 мільйона

Смішно в цьому житті виходить. Тиждень тому товариш мені доводив що металошукач Minelab Quattro MP був тупий і тормознутой електронної палицею, не здатним вирішити будь-яку з Тер… А на цьому тижні приходить новина, що саме з цим детектором знайдена монета з ціною 1,7 мільйона доларів.

Копач підняв монету Нової Англії, яку фахівці St james’s Auctions попередньо оцінили в 1 мільйон фунтів ($1,7M), вже і дату продажу оголосили. Дивимося фото і відео.

coin-?1m-01

coin-?1m-02

З історії цього копа. Шукач скарбів Джон Стоунер, з копає з металошукачем Minelab Quattro MP (вже знятий з виробництва, на його зміну прийшов Minelab Safari) і котушкою Detech Ultimate.

coin-?1m-03

Монета вискочила майже відразу, поруч спочатку пискнув шмурдячек, другим сигналом вибив монету. Глибина 5 дюймів. Прийшовши додому викотив оціночне фото на Аукціон Виолити своїй сторінці Facebook… Через 5 хвилин його личка і поштову скриньку були порвані на британський прапор. Історія успіху, мрія копальника в одній монеті ))

Джерело це відео. На буржуйському, але подивитися цікаво – яка екіпірування, на якій місцевості копають. Хоча може все і постановка, журналісти вони такі ))

Тиждень гучних знахідок, от болгари копнули дивну гробницю, золота валом. А ще не розуміють чорних археологів, в цьому світі і за менший хабар переходять межу.

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина