блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідка мотоцикл ВВВ. Знайшлося відео і автори знахідки

Щастя копаря… Можна монети по одній збирати, а можна відразу підняти знахідку, яка не влізе в багажник (мені точно). Невеликий фото звіт, великий знахідки з металошукачем.

І найголовніше, що цю знахідку і на цій глибині, взяв би абсолютно будь-металошукач. Будь це дешевий Fisher F2 з невеликою котушкою, або супер новий Garrett ATX. Дивимося фото звіт… Той хто ходить з металошукачем мене зрозуміє – я їх прокручував повільно, розглядаючи кожне фото. Відмінна мотивація завтра поїхати за місто і покопати знову.

Знахідки з металошукачем фото 01

Знахідки з металошукачем фото 02

Знахідки з металошукачем фото 03

Знахідки з металошукачем фото 04

Знахідки з металошукачем фото 05

Знахідки з металошукачем фото 07

Хтось знаходить розсип срібла, а хто-то цілий (на ходу?) мотоцикл. Відмінна знахідка! Радянський мотоцикл Л-300, почали випускати ще до ВВВ. Приблизно так він виглядав свого часу.

l-300

super-naxodka-01

super-naxodka-02

Я не знаю хто і де це відкопав. Надіслав товариш посилання на фото хостингу. Знайдеться джерело і опис, із задоволенням дам посилання на героїв. Якщо говорити ще про супер знахідки з металошукачами, не можна пропустити монету з ціною $25 000++, знайдену з дешевою Аською… А ви ще вважаєте що без VDI, металодетектор проста палиця не дуже?

Оновлена інформація. Додано

Цей мотоцикл ВВВ, одна з найзнаменитіших знахідок. І не тільки у нас, ці фото зустрічав і за кордоном, і свій інтерес там теж був. Дивно, але через роки знайшлося відео підняття мотоцикла, та ще й автори знахідки. Вони виявилися колегами Юрія Гагаріна (без варіантом, на сьогодні найвідоміший копач з ВВВ).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина