блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідка рідкісний пістолет ВВВ в маслі. Чи зможе збережеться?

Як думаєте, якщо зброю залити маслом, збережеться метал в землі хоча б років так 100? А ось вам і відповідь. Оцініть зберегти, і в майбутньому будете в цьому питанні як експерт. У Польщі випадково виявили дві банки з маслом. В одній лежав рідкісний пістолет часів Другої Світової Війни. Дивимося фото.

Знахідка виявлена в приватному володінні біля міста Глогов (Польща). При ремонтних роботах з грунту підняли дві банки з маслом. У першій були патрони, в другій невеликий пістолет. Будівельники одразу ж викликали поліцію.

Пістолет зберігся в ідеальному стані. Прямо з банки він був готовий стріляти. На перший погляд, це чеський пістолет JAGA, калібр 6,35 мм. Зброя вироблялася німцями, в 1940 році. Експерт упевнений, Знахідка рідкісна. Тим більше в такому стані.

Зараз пістолет знаходиться в поліції. Буде проведена балістична експертиза, щоб виявити або виключити участь цього пістолета в кримінальних злочинах. Хоча… Адже це зброя, і призначення у нього дуже однозначне. Навіть якщо поліція скаже, пістолет чистий, за ним може стояти історія гірше Гамлета. Або ви з цим не згодні?

У будь-якому випадку, небайдужі активісти вже підключилися. В першу чергу про знахідку були сповіщені музеї. Фото розіслані збройовим колекціонерам. Це для контролю ситуації. Випадки різні бувають. Як то в поліцію надійшов один такий старий пістолет. Його перевірили, за ним нічого не знайшли, і в один день списали під прес в утилізацію. А потім виявилося (вже після преса), пістолет залишався єдиним у світі зразком даної моделі.

скажіть чесно, коли така знахідка попадеться вам-поліцію будете викликати? Питання цікаве, особливо якщо це буде реальний раритет великої рідкості.

Не всі копані пістолети в такому стані. Відомий випадок, коли Копач щойно вийнятому з ями Люгеру легко відламав стовбур. Зі словами, все одно він тримався ледве-ледве, а так виглядає солідніше. Але бувають винятки, це нам чудово довів Гагарін. Він виймав зброю з болота в такому збереженню, що прямо на стрім до нього приїжджала поліція (Бригаду Гагаріна поліція пов’язала прямо на копі). З такими знахідками, зацікавлені повинні сидіти поруч.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина