блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідка складень Богородиця Одигітрія 12 століття $ 1964

Позаду Різдво. Скоро Хрещення. Магія таких подій повинна спрацювати. Та й на аукціоні нещодавно проходили цікаві речі. Запалити. Особливо чомусь запам’ятався складень «Богородиця Одигітрія» XII століття, здійснив прохід на майже круглу суму, $1964. Гарна річ. Притягує погляд. От би потримати таку в руках! Подумати тільки, один стусан лопати-і в руці твоєї Краса часів Володимира Мономаха і Чингісхана. Або ляжку палять півсотні шматків. От би зараз таке копнути!

Знахідка складення Богородиця Одигітрія 12 століття $1964

Приблизно такі думки крутилися в моїй голові, коли я методично прочісував своїм улюбленим МД одну лісову галявину біля озерця. Зима видалася на рідкість теплою і туманною. Ось і зараз легким серпанком почало заволікати навколишні мене дерева.

Раптом позаду помилився незрозумілий шурхіт. Я різко обернувся і побачив перед собою дуже красиву жінку зі сплячим немовлям на руках. Не знаю чому, але мене ані трохи не здивувало ні це її поява в дуже відокремленому місці, ні те, що ця красива жінка була дуже легко одягнена як для зими, ні те, що вона привіталася зі мною по імені. Я якимось чином знав або навіть розумів, що вона знає не тільки як мене звуть.

Знахідка складення Богородиця Одигітрія 12 століття $1964

– Здрастуйте, – промимрив я, намагаючись в’їхати в суть того, що відбувається, і додав: – Ви хто?
– Я є ти, – спокійним і дуже приємним голосом відповіла вона і всміхнулася: – Вірніше, я твій ангел-охоронець. Так нас називають люди. Нас ще багато як називають, але це не важливо і дуже складно для вас, для людей.

– А навіщо ви тут? – не вгамовувався я.
– Я прийшла відповісти на твої запитання. Ти ж сам мене зараз покликав! Ти думав про мене тільки що? Думати. І питань у тебе багато. Завжди багато.

– А чому ви до мене? – запитав я, не зовсім міркуючи що відбувається.
– Ми приходимо до всіх! Але не всі нас помічають. Ми приходимо у вигляді випадково потрапили під руку заміток і книг; у вигляді випадкових попутників і кинутих тварин; і навіть у вигляді дощу і сигналів світлофора! Ми даємо вам сигнали! Але люди занадто зайняті зароблянням грошей, які вони ніколи не витратять. Їм не до нас. А ти відкритий. Ти дуже часто стукаєш у минуле. Ти кумедний, все шукаєш чогось. І давай на «ти». Не забувай, я-це ти!

Знахідка складення Богородиця Одигітрія 12 століття $1964

– Так ви, вірніше ти, вірніше ви, ангели-хранителі, ви реально існуєте?
– Тільки разом з вами, з людьми. Ось, наприклад, уяви своє відображення в дзеркалі або у воді. Ти його навіть зможеш сфотографувати! Але його без тебе немає! Його взагалі, за великим рахунком, немає! Воно живе тільки з тобою. З тобою ще багато чого живе, про що ти і не здогадуєшся. Ви називаєте це аурою, різними тілами, енергетичними шарами, коконами. Ми оберігаємо вашу душу, як скелет, плоть і шкіра оберігають нутро. Але без вас нас немає! І досить про мене. У мене мало часу. Скоро розсіється туман.

– А Бог є? – почав приходити до тями я.
– Бувши. Але він не такий, яким його уявляють собі люди. Бог – це Базис Загальної Гармонії, щоб було зрозуміло і простіше. Він є в кожному, і кожен є в ньому! Він інь перетікає в янь. Він – рівновага, баланс. Він – закони: закони природи, фізики, хімії, математики та інші закони разом. Він є все. І порожнеча – теж він! Він Закон законів!

ч

– Значить, головне це гармонія? І божого суду немає?
– Не зовсім так. Є щось сильніше суду. Є наслідки. Наслідки не можна оскаржити і скасувати, як рішення суду. Уяви, що ти захотів порушити закони всесвітнього тяжіння, ступивши з даху. Що буде? Так само і тут. За кожною дією йде наслідок. Якщо ти порушиш який-небудь закон, то це відразу відіб’ється на всьому, на тобі в першу чергу. Уяви, що будь-яка жива істота – це маятник. Якщо ти хитнув цей маятник, якщо ти порушив його спокій, вивів із гармонії – цей маятник хитнеться у зворотний бік і знесе тебе. Знесе на будь-якому рівні, в іншому вимірі, про який людям навіть і не відомо.

– І немає ніякого вибачення? Це ж дорога в один кінець. Один раз оступився – і ти на олівці, вірно?
– Коли людина щиро кається, просить вибачення або намагається виправити помилку, маятник, який він розгойдав, загасає в своєму коливанні і входить в стан спокою. Це теж записується.

Знахідка складення Богородиця Одигітрія 12 століття $1964

– Хто ж все записує і веде підрахунок порушень законів, хто веде рахунок добра і зла?
– Кожен несе всю інформацію про себе в собі. Так кожен біткоіни несе інформацію про себе в технології блокчейн. І до цієї інформації додається інформація про ті живі істоти, з якими ти контактував. І так само дзеркально інформація про тебе відображається у цих всіх інших істот. Нічого не залишиться непоміченим. І все на землі є носій інформації. Особливо хороша в цьому плані рідина. Вода все записує як вам і не снилося. Просто люди не вміють цю інформацію зчитувати. А з чого в основному складається організм людини? Все фіксується до дрібниць. Якщо людина створила таку систему як блокчейн, то для Бога це щось типу зубочистки. І до речі, немає добра і зла. Є просто подія!

– Але ж є ж такі слова “добро»і “зло”!
– Людям просто треба якось пояснити їхній стан, стан справ і подій. Для когось добро-це зло для іншого і навпаки! Це людям і треба пояснити за допомогою цих слів. Але Всесвіту все одно до будь-яких подій. Все скоєне тобою буде впливати тільки на тебе і, через тебе, на твоїх близьких і оточуючих тебе людей.

Знахідка складення Богородиця Одигітрія 12 століття $1964

– Але ж в церкві можуть відпустити всі гріхи!
– Хіба може проста людина, нехай він з бородою і в рясі, скасувати Закон законів? А думка про те, що все прощається тільки розбещує людей, множить злі справи.

– Так навіщо тоді церкви? Вони шкідливі? Їх будують даремно?
– Це все красиві знаряддя великого обману. Згадай, як в дитинстві ти на риболовлі тягав великих рибин і пив воду з Дніпра просто кухлем. Це було в СРСР. Церков тоді було небагато, вірно? Тепер у Дніпрі небезпечно навіть купатися і немає там тієї риби. А скільки тепер церков? Багато тепер церков. Насправді всі відповіді на всі питання лежать на поверхні. Просто хтось ховає ці відповіді в інформаційному хламі. Ніколи не слухай тих, хто хизується витягами з різних писань. Вір собі. Вір тільки тому, що бачиш! Але навчися правильно дивитися. Сумніватися. Я прийду до тебе потім і ми продовжимо. Тільки не обов’язково це буду я. А тепер мені пора. Туман розсіюється. – сказала вона і вказала рукою кудись за мою спину.

Знахідка складення Богородиця Одигітрія 12 століття $1964

Я глянув, куди вона вказала. Вітер забрав вдалину останній клаптик туману. Коли я обернувся назад, то нікого поруч зі мною вже не було.

Артефакт складення Богородиця Одигітрія проданий на аукціоні Виолити. У торгах брали участь 67 ставок, остаточна ціна $1964. Знахідка визначена імовірно 12 століттям. Матеріал бронза.

Знахідка складення Богородиця Одигітрія 12 століття $1964

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина