блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідка з віком 23000 років. Пом’яни свого предка

Якщо інопланетяни прямо зараз дивляться у великий телескоп на планету Земля, вони бачать… максимум Петра I і Стеньку Разіна. Швидкість світла не така і велика. Поки зображення долетить до інопланетян, пройде 300-400 років. Зовсім інша справа, коли мова йде про тисячі і мільйони років.

Знахідка з віком 23000 років. Згадай свого предка

На сьогодні, вчені визначають вік людства в 2,5 мільйона років. 99% всього часу наші предки були копалинами. Землеробство і скотарство у людей з’явилося всього 12000 років тому. До цього було полювання і збирання.

до Речі, копати знахідки це теж збиральництво. Коли у вас виникає непереборне бажання взяти металошукач і відправиться на пошуки, пам’ятайте – це природа, поклик предків в чистому прояві.

Зброя і предмети побуту, стародавня людина виготовляв з каменю, кістки, шкіри, або рослинності. Будь-який артефакт, який був виготовлений викопною людиною, включав в себе гігантську працю і вселенські технології.

Знахідка фігура жінки. Імовірно, так звана Венера. Різні вчені абсолютно по-різному тлумачать ці фігурки. Є версії, що це – амулети, обрядові артефакти магічних ритуалів, автопортрети, і навіть доісторична порнографія… Як казали древні, у всі часи завжди існує і буде існувати впевнений попит тільки на 3 речі – треш, котики, і порно. Схоже так і є, остання версія артефакту більш правдоподібна.

Знахідка з віком 23000 років. Згадай свого предка

Матеріал знахідки – бивень шерстистого мамонта. Вік знахідки визначений в 23000 років, період верхнього палеоліту. До цього часу у людини налічується більше 20 видів різних знарядь праці. Існують вже і супер технології, наприклад: кістяна голка з вушком, гачки для лову риби, з’явилися лук і стріли. Але до справжніх людей ще далеко, першим домашнім тваринам чекати ще 10000 років. До речі, Ви знаєте яку домашню тварину було першим?

Хочете порадіти за предків? Так, не було домашніх тварин. Так, кам’яна сокира була тільки у вождя або головного мисливця. Так, харчувалися сирою їжею. Але у наших предків існував місячний календар! Використовували його для відстеження сезонних міграцій диких тварин. Такі обчислення проводилися навіть неандертальцями. А ви зараз, по місяці зможете визначити чого-небудь?

Знахідка з віком 23000 років. Згадай свого предка

А ще в період Верхнього Палеоліту існували кістяні флейти. Перші музичні інструменти. Ось такі були печерні часи. Домашніх тварин немає, а фігурка голої Венери для радості є, і музика вже грає. Шкода випити не дають. Всім вдалого копа за покликом предків!

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина