блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Знахідки метеорити. Як відрізнити

Метеорити, супер категорія знахідок з металошукачем. Дорогі і регулярно поповнюються. Проблема тільки як відрізнити метеорит… Знахідки схожі на камінь і дають відгук металошукача, на копі не рідкість. Спочатку намагався терти про лезо лопати, а з часом зібрав в голові характерні відмінності небесних метеоритів від земної шмурдяка.

Як відрізнити метеорит від артефакту земного походження. Плюс фото з форуму пошуковиків, знахідки метеоритів і схожі на них.

Хороша новина, на землю за 24 години падає 5000-6000 кілограм метеоритів. Шкода що більшість йде під воду, але і в грунті їх достатньо.

Як відрізнити метеорит

naxodki-meteority-01

Два важливих властивості. Метеорит ніколи не має внутрішньої горизонтальної структури (шари). Метеорит не схожий на річковий камінь.

Оплавленная поверхню. Якщо така є, це добра ознака. Але якщо метеорит пролежав у грунті або на поверхні, поверхня може і втратити свою глазур (вона до речі найчастіше тонка 1-2 мм).

Форма. У метеорита може бути будь-яка форма, навіть квадратна. Але якщо це правильний куля або сфера – швидше за все це не метеорит.

Магнититься. Майже метеорити (близько 90%) прилипають до будь-якого магніту. Але на землі повно природних каменів мають такі ж властивості. Якщо ви бачите що це метал, і він не липне до магніту – 99% ця знахідка земного походження.

Зовнішній вигляд. Метеорити в 99% не мають вкраплення кварцу і в них немає “бульбашок”. Зате часто присутня зернова структура. Хороший ознака “пластичні вмятости”, щось на зразок відбитків пальців у пластиліні (наукова назва такої поверхні – Регмаглипты). Метеорити найчастіше містять залізо, які потрапивши на землю починає окислятся, на вигляд це іржавий камінь ))

naxodki-meteority-02

Фото знахідок

Фото метеоритів в інтернеті повно… Мені цікаві тільки ті, які були знайдені з металошукачем простими людьми. Знайшли і сумніваються, метеорит це чи ні. Гілка форуму (буржуйський) тут.

naxodki-meteority-exp-01

naxodki-meteority-exp-02

naxodki-meteority-exp-03

naxodki-meteority-exp-04

naxodki-meteority-exp-05

Я знаю тільки одну людину, яка кілька років тому знайшов (і давав потримати в руках) у нас метеорит. Продав він його за якісь великі гроші (на пам’яті $5К, але це було давно і я вже точно не пам’ятаю).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина