блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Золота розімкнута гривня $ 2265. Дорогі знахідки

Чим відрізняється гривня від шийної гривні? Перша, грошова і вагова одиниця. Дуже дорога. Річний бюджет домонгольського міста міг не дотягувати до 200-х срібних гривень. А якщо гривні золоті, трохи більше десятка. Шийна Гривня дуже рідко брала участь в торгових розрахунках. Така гривня служила для прикраси і статусної відмінності. Як і з першої, шийні гривні були срібні та золоті… На копательском аукціоні спустили цікаву знахідку-золота шийна Гривня з замком, Рубана на шматки.

Головна властивість шийної гривні – жорсткість конструкції. Традиційно, шийні гривні виготовлялися з товстого дроту, так званого дрота тянутого з цілісного шматка металу. Класичним виконанням вважається, коли відстань між витками однакова. Як наприклад ця – гігантська золота гривня.

Розімкнена гривня (золота) $2265. Дорогі знахідки

Шийні гривні існували здавна, і у різних народів. Десь їх носили тільки жінки, У інших тільки чоловіки або воїни. Але абсолютно у всіх, шийна гривня чітко говорила про одне й те ж – Здрастуй дурник, я ходжу а ти повзаєш. У деяких на шиї могло бути золотих гривень дві, і навіть більше. Кажуть, такі важливі люди є і сьогодні. Брешуть, але гривні залишилися.

Розімкнена гривня (золота) $2265. Дорогі знахідки

Дана гривня витягнута з цілісного бруска, без дроту і перекручування. Імовірно Київська Русь. За словами автора знахідки, сопуткою гривні були звичайні знахідки черняхівської культури.

Розімкнена гривня (золота) $2265. Дорогі знахідки

Матеріал знахідки золото, не менше 850 проби. Лот проданий з позначкою на реставрацію, але… деталі замку не знайдені, і швидше за все в гривні не дістає кілька частин. Запізнився копач, запізнився років на 800. Приблизно так могла виглядати ціла золота гривня.

Розімкнена гривня (золота) $2265. Дорогі знахідки

Знахідка розімкнута шийна Гривня, 28.05.2017 продана на аукціоні Віоліті, ціна $ 2265. Відзначився металошукач Minelab серії Explorer, найімовірніше це був Minelab E-Trac.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина