блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Золоте літо 2016. Супер дорогі знахідки ($44004)

Пам’ятайте знахідку простого копальника – рекорд або закриють? Сьогодні автор знахідки прислав привіт. З ним все добре, провели експертизу його монети… з привабливим результатом. Трохи пізніше викладу що там. Дуже цікаво (реально цікаво, дорожче Золотого Літа 2016). Стартувало Золоте Літо 2016, засвітилася супер знахідка на $44004. Не знаю, чи потягне вона на рекорд за підсумками року. Зате в номінації копательские скандали, лот точно в топі – пуканы підривалися залпом.

Медальйон Констанція II 5 солідів – $44004

zolotoe-leto-2016-naxodka-01

Найчастіше, офіційне опис таких знахідок починається так… спадщину, купив у 60-х біля півняка, божественний дар. Але не в цьому випадку. Золоті слова про золотий знахідку – Попалася сьогодні під котушку ось така краса.

zolotoe-leto-2016-naxodka-02

А ще можна сказати і так – Попалися сьогодні під котушку 44 тисячі доларів. Знахідка миттєво викуплена з однієї ставки в $44004.

zolotoe-leto-2016-naxodka-03

Плюс, убито всі обговорення з цього медальйону. А срач там стояв коромислом. Пуканы рвалися залпами, летіло на всі боки.

zolotoe-leto-2016-naxodka-04

спасибі За новину MasterZemb! Швидше за все лот видалять (поки відкритий у вільному доступі, там же і посилання на обговорення). На пам’ять нам залишаться фото знахідки. Дивимося, вішаємо на стіни, приманиваем удачу, заряджаємося на свій коп. За знахідку простого копальника – тут (скоро буде продовження).

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина