блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Золоте спис на футбольному полі. Незвичайні знахідки

І відразу три питання зійшлися в одному… А були в старовину золоті списи? Нормальна точка копа на футбольному полі? Чому прості робітники віддають свої знахідки владі? Давайте подивимося як виглядає золоте спис, з можливим віком 3000 років.

Золоте спис на футбольному полі. Незвичайні знахідки

Шотландія, місто Карнусти. Місцеві робітники готували місце для шклдбного футбольного поля, і виявили унікальні знахідки – бронзовий меч, дерев’яні (!) піхви, деякі прикраси, і золоте спис. Імовірно, вік знахідки 3000 років, і належав комплекс одному воїну.

Золоте спис на футбольному полі. Незвичайні знахідки

Насправді Золотий спис не Золоте. Звичайний наконечник списа прикрашений золотим орнаментом. І тим не менш, знахідка мега рідкісна, досить незвичайна для археологів. В Англії відома тільки одна така ж. Сопуткой знахідки були глиняний посуд, побутові артефакти того часу.

Золоте спис на футбольному полі. Незвичайні знахідки

Як дерево могло пролежати в грунті 3000 років? А як ком масла зміг пролежати в болоті 2000 або 4000 років? Найголовніше, в сучасному світі є ті, хто готовий пробувати (і пробували) на смак ці знахідки. По дереву питань немає.

Футбольне поле. Припустимо робітники не знайшли спис і меч. Як думаєте, знайшовся б любитель походити на футбольному полі з металошукачем? Копав би він на футбольному полі глибинний сигнал, з ямою на метр? Або в Шотландії це не можливо?

Коли був студентом, шабашили де тільки було можна. І підв’язалися у одного феодала рити льох. Вже на глибині попалася нам жерстяна коробка, важка. Відкривши… а там патрони. Прикопали назад, і покликали господаря. Він знахідці не повірив. Навіть намагався кишені наші помацати. І правильно, патрони ми забрали. Стріляли ними на газовій грубці кухні студентської общаги. Уявляю, якби нам попався такий меч або спису. Пропили б того ж вечора )) а що з нас взяти, придурки були (такими і залишилися).

Більше незвичайних знахідок, знайдених з металошукачем і без – зібрано тут (багато цікавого, є навіть стародавні унітази). А хочете дивитися тільки золоті знахідки? Така добірка є. Для сил на коп саме воно, заряджає на 200%.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина