блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Золоті знахідки не докопаних курганів. Фото

Пам’ятайте курган, коли чорні археологи не докопали до золота півметра? Такий же випадок, розкривають білі археологи вже розграбований курган, а там… золоті олені. Ось така удача білих і чорних археологів. Подивіться на ці знахідки!

zolotye-naxodki-ne-dokopannyx-kurganov-1

В одному з курганів Тарбагатайского археологічного ряду виявлені золоті вироби у вигляді безрогих оленів, бронзові наконечники, прикраси, бісер і останки древньої людини, який був підготовлений до бальзамування.

zolotye-naxodki-ne-dokopannyx-kurganov-2

Археологи були вражені багатством артефактів, якими наповнена земля цієї країни, а особливо гори Тарбагатая. У червні 2016 року вченими був знайдений могильник Ялинці сази. Зверху курган кам’яний, а під ним знаходилася грунтова насип. Археологи з жалем констатують, що курган був двічі пограбований. Про це свідчать предмети, які перебували в його коридорі.

zolotye-naxodki-ne-dokopannyx-kurganov-3

Серед знахідок, виявлених на цьому місці, було шість золотих нашивок у вигляді оленів, бронзові наконечники для стріл, дзвіночки і 200 штук бісеру. Олені зроблені із золота 920 проби з інкрустаціями бірюзи. З VIII століття до нашої ери, тобто з раннього сакського періоду, на території стародавнього Казахстану широко застосовувалося у виробництві золото. Знайдені бляшки у вигляді оленів раніше вже зустрічалися археологам Казахстану. Такі прикраси були характерні в скіфо-сакських колах раннього залізного віку.

zolotye-naxodki-ne-dokopannyx-kurganov-4

Виявлені в могильнику Ялинці сази наконечники були виготовлені зі сплаву олова і міді – бронзи. На подив учасників експедиції, ці артефакти дуже добре збереглися і досі залишилися гострими. Дзвіночки також зроблені із золота. Рифлені трубочки, що служили з’єднанням між держаком стріли і наконечником, також із золота. Така стріла могла застосовуватися в ритуальних цілях, вважають вчені.

zolotye-naxodki-ne-dokopannyx-kurganov-5

Також вони (археологи) додали-на жаль, в Казахстані 99% курганів розграбовані і більшість скарбів країни знаходиться в чужих колекціях по всьому світу.

zolotye-naxodki-ne-dokopannyx-kurganov-6

попередній курган із золотими знахідками – це тут (коп з тракторів на кургані). Двічі грабували курган, але до золота не докопали 50 см.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина