блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Золоті знахідки Пеньківської культури – $ 2090 (задарма)

$2090 за дві золоті знахідки Пеньківської культури. Вважай даром, за ціною золота у циган? І це вже не перший випадок. Залізні знахідки тієї ж культури йдуть за ціною сміття. Подивіться на ці чудові знахідки! Що не так з цими артефактами?

Золоті знахідки Пеньківської культури $2090 (даром)

Знахідка золотий браслет і золотий накосник Пеьковской Культури. Ця культура була вперше виявлена археологами в 1950 році, біля села Пенькова Кіровоградської області (Україна). Згодом, археологи виявили аналогічні стародавні поселення, могильники, пам’ятники – ув’язнені в комплекс пеньківська культура.

Золоті знахідки Пеньківської культури $2090 (даром)

Імовірно слов’янська ранньосередньовічна археологічна культура VI-початку VIII століття, поширена на території Молдови і України. Від басейну річки Прут до Харківської області, де на кордоні вже витісняється салтово-маяцької культурою.

Золоті знахідки Пеньківської культури $2090 (даром)

Для тих, хто хоче знайти знахідки цієї або подібної культури. Особливості поселення. Пеньківці селилися поблизу річок в неукріплених поселеннях, що складаються як правило з напівземлянок. Поселення розташовувалися гніздами, по 3-5 селищ, на відстані 5-7 кілометрів. Площа селищ не перевищувала 2-3 гектарів. За рідкісним винятком, кількість жител було не більше 30, при цьому використовувалося одночасно не більше 12-15. Напівземлянки спостерігаються двох видів-каркасні і зрубні. Каркасна напівземлянка являла собою яму 0,6-0,8 метрів, по периметру якої перебували зміцнюють житло стовпи. Покрівля була покрита колодами. Зрубна напівземлянка представляла собою яму тих же приблизно розмірів, але всередині неї знаходився дерев’яний зруб. Каркасні споруди вважаються більш ранніми за часом, а зрубні більш пізніми. Форма жител зазвичай прямокутна, іноді овальна. В овальній формі також позначається кочівницький вплив. Дах житла зазвичай покривали соломою або очеретом, надалі засинаючи дах землею.

Золоті знахідки Пеньківської культури $2090 (даром)

Вхід в житло зазвичай розташовувався з південної або східної сторони. Опалювалося житло вогнищем або піччю-кам’янкою. Для ранніх жител характерні вогнища, а для пізніх кам’яні печі. Зазвичай вогнище або піч знаходилися в протилежному кутку від входу. Вогнище зазвичай робився з великих і дрібних шматків пісковика. У його будові видно ще кочівницькі настрої. Печі-кам’янки робилися також з пісковика. Камені між собою скріплювалися глиною, а іноді взагалі нічим не скріплювалися. Іноді в основу печі клали велику кам’яну плиту.

Золоті знахідки Пеньківської культури $2090 (даром)

Господарські ями являють собою поглиблені в грунт на 0,7-0,9 метрів ями. Вони служили для зберігання різних продуктів. В них часто знаходять кераміку, кістки тощо. Кількість господарських ям зазвичай перевищує кількість жител (приблизно на одне житло 4-5 господарських ям). На поселеннях, досліджених широкими площами, відомі вогнища і печі за межами споруд. Вогнища глинобитні або кам’яні, діаметром близько 1 м, печі близькі по конструкції до побутових. Вони розміщувалися поблизу жител і використовувалися в літній час як кухні. Не виключено, що над літніми кухнями споруджувалися перекриття, сліди від яких не збереглися.

Золоті знахідки Пеньківської культури $2090 (даром)

Звернути увагу. На відміну від більшості поселень того часу, у пеньківської культури було вже досить металу. Свої кузні та металургійні технології. На точка копа присутня кераміка.

Знахідка браслет і накосник. Імовірно артефакти відносяться до Пеньківської культури. Матеріал золото (висока проба, пробник показав 958+). Вага браслета 45 грам. Накосник важить 6,3 грама. Золоті браслет і накосник 21.09.2017 продані на аукціоні Виолити. Стартова ціна $0, в торгах брали участь 90 ставок, остаточна вартість $2090.

Золоті знахідки Пеньківської культури $2090 (даром)

Інші знахідки Пеньківської культури, з ціною сміття – дивіться тут. Обов’язково подивіться, що можна купити $ 5 (п’ять доларів!). А якщо не пошкодуєте $10, так і взагалі… Що не так зі знахідками цієї, Пеньківської культури?

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина