блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Золоті знахідки з металошукачем Garrett

Американський дідусь Гарет піклується про нашому настрої. Регулярно сурмить про золоті знахідки. Нідерландські камради Пітер і Нільс системно підійшов до копательскому справи – почали складати власну мапу знахідок візантійського періоду. Копали-копали, і накопали…

Распаханний скарб золотих монет, 47 штук. Особисто мене різонуло той факт, що всі монети лежали на глибині 10-35 сантиметрів і смузі в довжину 15 метрів. Копарское щастя в чистому вигляді.

gold-garrett-01

Історія Пітера і Нільса (тепер відомих шукачів скарбів) проста, як і будь-який виїзд на коп… Поїхав Пітер побродити зі своїм металошукачем Garrett AT PRO. Пару годинок і вистрибнула перша монета. Пітер не став вірити своєму щастю, кинув монету до раніше знайденому шмурдяку і продовжив пошук. Ну і тут поперло… По ходу вирішив подзвонити своєму другові Нільса, і викликати його на допомогу…

(На цих рядках я задумався… Багато у мене є камрадів, з якими я б міг поділиться таким щастям. Але прийшло розуміння – якщо спочатку відкривати ці знахідки державі, такий дзвінок виправданий.)

gold-garrett-03

Коли приїхав Пітер зі своїм Прошкой, щасливчик Нільс вже накопав 32 монети. Чотири дні вибивали камради точку. Зверніть увагу – 4 дні, а ділянка довжиною всього 15 метрів. За їх словами монети лежали на глибині 10-35 сантиметрів (глибше Garrett AT PRO такі монети не побачить, напевно ще залишилися).

Результат 47 монет, візантійське золото 465-585 рр. нашої ери. На частину хабара претендує господар землі (куди ж без такого персонажа).

gold-garrett-02

З великою ймовірністю за прикладом Пастора з його золотими знахідками кільцями, дідусь Garrett подарує Пітеру новенький металошукач Garrett AT Gold. Тільки мені не зрозуміло – навіщо до AT PRO ще і AT Gold? )))

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина