блог металошукачі, пошук

Золото з гробниці. Новий скарб

З дитинства чув про те, що гробниці грабують чорні археологи. І зараз розповідають байки про роз’їзних командах копачів з певним ухилом і прицілом на великий хабар. Але якщо поглянути на знахідки які піднімають з таких гробниць, мотивація чорних копачів буде зрозуміла.

У Болгарії копнули гробницю з скарбом золота датується під 2000 років. Імовірно фракійська цивілізація. Можливо родич Македонського. Дивимося фото скарбу золота.

Болгарські археологи копаючись в мережі гробниць у себе на місцевому, виявили золотий скарб. Скарб унікальний, все в ньому переплетено… Фракійські племена гетів, стародавні греки, поминають європейську частину Туреччини. На круг вийшло головна прикраса, кільце, 44 фігурки і 100 гудзиків. Всі знахідки золоті.

klad-2014-01

klad-2014-02

klad-2014-03

klad-2014-04

Як не дивно, сурмлять про цю знахідку не виробники металошукачів, розповідає газета Дейлимаил. Це вони ж розповідали про новачка, який тільки купив металошукач (увага, прилад був супер дешман, Garrett ACE 150) і через 20 хвилин накопав 55 золотих монети. Накопав сам, розповів іншим, і після нього ще там підняли 104 золотих млинчика. Що сказати… Новачок )))

Металлоискатель Nokta Makro купить Украина