блог металошукачі, пошук
металлоискатели оптовый склад

Зважився на Golden Mask 4-5. Відео

З яким металошукачем зустріти весну? Є у мене бажання спробувати новий детектор. Брати у виробників безкоштовно я не буду, краще з чистою душею писати як воно є )) Здивував відео тест Golden Mask 4WD Pro на поділ. Прикол в тому, що монета лежить нижче цвяхів. Зважився спробувати Golden Mask і я. Але… Виявляється на 5-ту Маску стоїть черга! Однак! Загалом замовив. Що приїде не знаю – чи Golden Mask 5, або хоча б Golden Mask 4WD Pro.

Хто тримав у руках детектор, рівнем трохи вище палиці-копалки – цей тест зрозуміє. По-перше, Golden Mask 4WD Pro нарізає. По-друге, він нарізає монету нижче цвяхів! Для прикладу, я на Garrett AT PRO і Makro Racer, цей тест повторити не зміг… Або черніна, або некопаемый сигнал, або перевантаження. Пробував і на Minelab X-Terra 705, ну це було зайве, я і так знав – Терка нарізає убого.

Оновлена інформація. Додано

За новий Goldem Mask віддам старий Makro Racer (обміняю їх на час). Мені вже з ним не цікаво. Тим більше він справді старий, вже вийшов Makro Racer 2.

Інша інформація по Golden Mask 4WD PRO (тут зібрані новини, тести, порівняння, відгуки та думки). Це найкращий блог з пошуку з металошукачем - МД-Арена. Тут справжні копачі і весь світ металошукачів.

металлоискатель БУ купить по лучше цене
лучшие металлоискатели
Металлоискатель Gauss MD (Гаусс МД) купить Украина